Naše služby

Kvalitní stavební řešení pro váš domov – Od rekonstrukcí po nové stavby

Rekonstrukce bytů

Kompletní rekonstrukce bytů od začátku až do konce. Máme dlouholeté zkušenosti s demontáží stávajících prvků a vybavení, a nabízíme profesionální návrhy a realizaci nového interiéru. Naši odborníci provedou montáž nových podlah, stěn, stropů, elektrických a vodovodních instalací s precizností a kvalitou, které vám zaručí dlouhodobou spokojenost.

Rekonstrukce chalup

Provedeme profesionální rekonstrukci vaší chalupy či venkovského domu. Oživíme a modernizujeme interiéry i exteriéry s respektem k původním prvkům. Náš tým má bohaté zkušenosti s restaurováním původních prvků a zachováním autentičnosti, čímž dokážeme oživit historii vaší chalupy a zároveň vytvořit moderní a funkční prostor.

Domy na klíč

Jsme odborníci na kompletní stavební projekty „na klíč“. S pečlivým a osobním přístupem plníme vaše stavební přání od návrhu až po realizaci. Nabízíme širokou škálu hotových řešení pro nové stavby, přičemž se snažíme maximálně respektovat vaše požadavky a přinést inovativní a funkční řešení.

Obklady

 Profesionální instalace různých typů obkladů pro interiéry i exteriéry. Nabízíme široký sortiment materiálů a designů, abychom vyhověli vašim individuálním preferencím. S precizností a pečlivostí provedeme obklady, které budou nejen krásné, ale také odolné a trvanlivé.

Dlažby

Provedeme precizní pokládku dlažeb na různé plochy. Díky využití kvalitních materiálů zajistíme nejen esteticky působivý vzhled, ale také dlouhodobou trvanlivost. Nabízíme různé vzory a barevné varianty dlažeb, díky čemuž můžete své prostory individualizovat podle svých představ. Naši odborníci se postarají o dokonalou a spolehlivou realizaci.

Sádrokartóny

 Instalace sádrokartonových konstrukcí pro interiéry vašeho domova nebo bytu. Sádrokartony poskytují široké možnosti vytváření a úprav prostoru dle vašich potřeb. Nabízíme montáž příček, stropů, podhledů, vestaveb, a dalších konstrukcí. Sádrokartony jsou vynikajícím řešením pro rychlou a flexibilní úpravu interiéru, což umožňuje snadnou kombinaci s elektroinstalacemi a dalšími systémy.